Przygotuj swój obiekt na tłumy, bo im więcej osób przyjdzie, tym lepiej będzie rozwijać się Twój biznes. Więc otwórz się na ludzi. Przyciągnij tłumy z Tork PeakServe®

Tork Reflex™

Zoptymalizuj rytm działań w swojej kuchni, zwiększając wydajność pracy!

Produkty do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk

Healthcare 2.tif
Produkty biobójcze, używane bez użycia wody, spełniające europejskie normy w zakresie dezynfekcji rąk oraz działające wobec szerokiego spektrum drobnoustrojów.

Powierzchnia reklamowa AD-a-Glance

Powierzchnia reklamowa AD-a-Glance na dozownikach Xpressnap to sposób, aby przekształcić je w bezpośrednie narzędzia marketingowe. Panele AD-a-Glance łatwo wykorzystasz do wpłynięcia zarówno na odbiorców, jak i na wyniki finansowe!

Wybierz obszar zainteresowań

Służba zdrowia

Służba zdrowia

Food-service-cleancare1.jpg

Branża gastronomiczna

Hotele

Zapewnij swoim gościom czystość, świeżość i komfort każdego dnia. Nasze produkty do utrzymania higieny, czyszczenia powierzchni i dezynfekcji pomogą personelowi szybko uporać się ze sprzątaniem, aby w pełni poświęcić się dbaniu o komfort gości.

Czytaj dalej

Branża przemysłowa

Zadbaj o czystość i nieprzerwaną pracę na linii produkcyjnej dzięki naszym poręcznym dozownikom i wielozadaniowym czyściwom. Każde, w 100% nowe czyściwo stworzono do konkretnego zadania, ale jest ono na tyle uniwersalne, że może służyć do wielu zastosowań. Ogranicz czas przestoju dzięki naszym produktom do wycierania, czyszczenia i polerowania, które usprawniają prace konserwacyjne.

Czytaj dalej