Sprostaj wysokim oczekiwaniom związanym z higieną niezależnie od warunków

Sprostaj wysokim oczekiwaniom związanym z higieną niezależnie od warunków

Zapewnij nowy standard higieny dzięki naszym wysokiej jakości, skutecznym rozwiązaniom do pielęgnacji rąk. Nasze specjalnie opracowane produkty oraz nagradzane dozowniki w połączeniu z wiodącymi na rynku produktami papierowymi Tork promują higienę rąk.

Wysokiej jakości, skuteczne rozwiązania do higieny rąk

 
Skorzystaj z naszego szerokiego i sprawdzonego asortymentu mydeł, środków dezynfekujących i dozowników, aby spełnić nowe oczekiwania związane z higieną.

Tork – marka profesjonalnych produktów higienicznych numer 1, oferująca wysokiej jakości skuteczne rozwiązania do higieny rąk

Dowiedz się, jak nasz szeroki asortyment skutecznych rozwiązań do higieny rąk oraz 50-letnie doświadczenie w dziedzinie higieny mogą pomóc Ci zapewnić nowy standard higieny.
Zapewnij nowy standard higieny ze światowym liderem wśród dostawców produktów do higieny profesjonalnej

Higiena rąk według światowego lidera wśród dostawców produktów do higieny profesjonalnej

  • Szeroki asortyment produktów: Dozowniki do mydeł oraz środków dezynfekujących i higienicznych promują higienę rąk w każdym miejscu.
  • Skuteczne formuły: Wysokiej jakości produkty do pielęgnacji skóry zachęcają do stosowania prawidłowej higieny rąk. 
  • Systemy higieniczne: Fabrycznie zamknięte butelki zmniejszają ryzyko skażenia.
Wysoce skuteczne produkty i rozwiązania do higieny rąk pozwalają zaoszczędzić czas na to, co liczy się najbardziej

Skuteczne produkty higieny rąk oszczędzają czas na to, co liczy się najbardziej

  • Duża pojemność: Wkłady do mydła w piance Tork obsługują do 1650 gości, zmniejszając tym samym częstotliwość uzupełniania.***
  • Tork Vision Sprzątanie: Wyposażone w czujniki dozowniki informują na bieżąco personel sprzątający o poziomie ich uzupełnienia, pozwalając zaoszczędzić tym samym czas przeznaczany na kontrolę wkładów 
  • Niższe zużycie: Mierzone i spójne dozowanie ogranicza zużycie nawet o 50%.***
Carolyn Berland, Globalny kierownik ds. innowacji marki w Essity

„Tork posiada szeroką gamę wysokiej jakości mydeł oraz środków dezynfekujących ze starannie dobranymi składnikami, by zachęcać do utrzymywania odpowiedniej higieny rąk”.

Carolyn Berland, Globalny kierownik ds. innowacji marki w Essity

Nagrody i certyfikaty

Firmy ufają naszym rozwiązaniom pielęgnacyjnym rąk, a liczne nagrody i certyfikaty, w tym wyróżnienie za łatwość w obsłudze, design i zgodność z duchem zrównoważonego rozwoju, są tego dowodem.

Umów się na spotkanie z członkiem naszego zespołu i dowiedz się, co Twoja firma może zyskać dzięki produktom do higieny rąk Tork.

Tylko dla firm.

Źródła

*W oparciu o badanie przeprowadzone przez wewnętrzny zespół, w którym mierzono czas uzupełniania wkładów.
**W oparciu o badania Essity
***Badania zużycia TMTC przeprowadzone przez Essity, podczas których myto ręce 20 000 razy, porównując różne mydła w płynie (w tym mydło w dużym opakowaniu) z mydłem w piance i mydłem w sprayu marki Tork.