Tork-bestx2-original.jpg

Popraw wyniki swojego audytu

Popraw wyniki swojego audytu

Jako dostawca współpracujący z innymi branżami z pewnością wiesz, że wyniki audytu przeprowadzanego przez Klienta mają kluczowy wpływ na Twój biznes. To jasne. Dlatego gdy przychodzą do nas z wizytą klienci, chcą zobaczyć nowoczesne, czyste i zorganizowane środowisko pracy. Brudne szmaty rzucone na stertę sprawiają, że nawet najnowocześniejsza hala wyposażona w sprzęt z najwyższej półki wygląda nieprofesjonalnie. 

„Jeśli w fabryce panuje nieporządek, to od razu odnosi się wrażenie, że firma nie jest profesjonalna, a oferowane przez nią produkty są gorszej jakości”. 
- Specjalista ds. kontroli jakości, Polska. 

Zmień szmaty na czyściwa przemysłowe Tork 

Jednym z najprostszych i najszybszych sposobów, by poprawić swoje wyniki, jest przejście na produkty Tork – profesjonalne czyściwa przemysłowe nowej generacji. Dzięki nim Twoi pracownicy będą w stanie czyścić i wycierać szybciej, łatwiej i z większą efektywnością. Dodatkowo nasze nowoczesne dozowniki pozwalają utrzymywać czystość w miejscu pracy zgodnie z zasadami 5S. Twoje obiekty będą wyglądały bardziej profesjonalnie, co przełoży się na pozytywne postrzeganie Twojej firmy i produktów. Pozwoli Ci to nie tylko utrzymać kontrahentów, ale i zdobyć nowych. 

Popraw jakość, stawiając na powtarzalność

Tradycyjne szmaty, które zostały zrobione z pociętych ubrań wykonanych z różnych materiałów, nie zapewniają jednakowej jakości użytkowania. Czyściwa przemysłowe Tork zostały zaprojektowane z myślą o konkretnym zastosowaniu. Za każdym razem, gdy ich używasz, oferują powtarzalną, wysoką jakość. Ta pewność pozwoli Ci czyścić szybciej i łatwiej. Twoi pracownicy będą bardziej przykładać się do pracy, unikając półśrodków. Powtarzalność w tym przypadku przekłada się wyższą jakość. 


Zwiększaj produktywność, nie zapominając o jakości i bezpieczeństwie

Wiele zadań konserwatorskich, naprawczych i operacyjnych wymaga wycierania i czyszczenia. Z uwagi na złożoność tych zadań, operatorzy muszą je wykonywać ręcznie. Przez niską wydajność szmat technicy poświęcają zbyt wiele czasu i wysiłku na wycieranie i czyszczenie — zamiast przeznaczyć go na faktyczną realizację zadań. Ostatecznie stawką jest bardziej wydajne wykorzystanie czasu personelu. Czyściwa przemysłowe Tork są znacznie bardziej chłonne niż szmaty, a ponadto nie pylą i są antystatyczne. Korzystanie z czyściwa to...

  • oszczędność czasu do 35% 
  • oszczędność wysiłku do 31% 
  • oszczędność rozpuszczalnika do 41%
 

Zwiększ motywację

Czysta podłoga w fabryce podnosi morale menedżerów i szeregowych pracowników, motywując ich do pracy. A gdy praca idzie do przodu, pracownicy mają większą szansę dostać premię. To z kolei pozytywnie wpływa na ich motywację i zadowolenie z pracy. Inwestycja w łatwiejsze wycieranie i czyszczenie – to inwestycja w Twoich pracowników.

Zmniejsz poziom stresu 

Wszyscy wiemy, że lista rzeczy, o których warto pomyśleć przed wizytą Klienta, nie ma końca. Dzięki czyściwom przemysłowym Tork jedną z nich masz już z głowy. Ma to pozytywny wpływ nie tylko na wynik audytu, ale także na Twoje samopoczucie.