FactoryWalk_original.jpg

Tork® Workflow™

Postaw na skuteczność i osiągnij swoje cele

9 na 10 pracowników branży przemysłowej (m.in. sektora produkcji) uważa, że dobór odpowiednich narzędzi, w tym produktów do czyszczenia i wycierania, znacząco zwiększa produktywność oraz satysfakcję z wykonywanej pracy1. Mimo wyników badań nadal jest jednak wiele firm przywiązanych do starych nawyków i korzystania ze szmat. Warto jednak uświadamiać ich managerów, że takie rozwiązanie może nie tylko obniżać produktywność i wprowadzać nieporządek na linii produkcyjnej, ale również wpływa negatywnie na morale i zadowolenie z pracy wśród pracowników. 
 
Wyniki audytów przeprowadzanych przez klientów mają kluczowy wpływ na każdy biznes. Klienci podczas wizyty oczekują nowoczesnego, czystego i zorganizowanego środowiska pracy. Sterty brudnych szmat, często nadal używanych w zakładach produkcyjnych sprawiają, że nawet najnowocześniejsza hala wyposażona w najlepszej jakości sprzęt wygląda nieprofesjonalnie. Rezygnacja ze szmat i przejście na jednorazowe czyściwa Tork gwarantują liczne korzyści, ponieważ pomagają poprawić wydajność procesów produkcyjnych, a tym samym, poprawić postrzeganie firmy podczas audytów wewnętrznych i zewnętrznych.
 
Tradycyjne szmaty wykonane z pociętych ubrań z różnych materiałów, nie zapewniają stałej jakości użytkowania. 
Czyściwa przemysłowe Tork zostały zaprojektowane z myślą o konkretnym zastosowaniu. Za każdym razem, przy użytkowaniu, oferują powtarzalną, wysoką jakość. Ta pewność pozwala czyścić szybciej, łatwiej i bardziej efektywnie. Czyściwa przemysłowe Tork są znacznie bardziej chłonne niż szmaty, a ponadto nie pylą i są antystatyczne. To oszczędność czasu, wysiłku i ilości rozpuszczalnika wykorzystywanego do czyszczenia. 
 
 
Branża produkcyjna – gdzie należy wprowadzić ulepszenia
 
Wybór odpowiednich narzędzi warto powierzyć profesjonalistom. Tork oferuje wszystkim zainteresowanym bezpłatną wizytę eksperta w ramach usługi Tork Workflow, który oceni linię produkcyjną i sprawdzi jakie rozwiązania marki są najbardziej odpowiednie dla danej firmy. Grupa Doradców Przemysłowych Tork to zespół kompetentnych i doświadczonych audytorów. Spotkanie z doradcą Tork to zawsze dobrze wykorzystany i pouczający czas. Podczas sesji ekspert wnikliwie ocenia funkcjonowanie stanowisk pracy i analizuje procesy operacyjne firmy, a następnie proponuje, zgodnie z podejściem 5S, w jaki sposób osiągnąć ustalone cele, zwiększyć wydajność miejsca pracy i wygenerować oszczędności. 
Pozwól, że pokażemy Ci, w jaki sposób wybór rozwiązań Tork pomoże Ci osiągnąć zamierzone cele i stworzyć bezpieczniejszą i wydajniejszą firmę. Tork Workflow koncentruje się na 4 głównych obszarach:
 
• produktywności,
• odpadach,
• zadowoleniu pracowników i klientów,
• środowisku, zdrowiu i bezpieczeństwie pracy.
 
Usługa Tork Workflow daje możliwość skorzystania z darmowego okresu próbnego na wybrane produkty marki, które są indywidualnie dobierane do potrzeb danej firmy.
 
1 Badanie obejmujące samopoczucie pracowników branży produkcyjnej przeprowadzone przez markę Tork, październik 2018 r.