TorkisapartofEssity_orginal.jpg

Tork jest częścią Essity

Tork jest częścią Essity

SCA to wiodący producent wyrobów higienicznych i papierowych. Grupa opracowuje i wytwarza odnawialne produkty higieniczne i papierowe. Są one dostępne w sprzedaży w około 100 krajach pod wieloma markami, takimi jak światowe marki TENA i Tork oraz regionalne marki, takie jak Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo i Vinda.

Essity to wiodącą globalna firma zajmująca się higieną i ochroną zdrowia, która opracowuje produkuje i sprzedaje środki ochrony osobistej (produkty higieniczne dla dzieci, kobiet, osób z problemem nietrzymania moczu i artykuły medyczne), oraz produkty i usługi w zakresie higieny dla sektora prywatnego i profesjonalnego  (Consumer Tissue i Professional Hygiene).

Wizją Essity jest podnoszenie jakości życia poprzez dostarczanie najlepszych rozwiązań w zakresie higieny i ochrony zdrowia.

Produkty Essity są sprzedawane w około 150 krajach pod silnymi wiodącymi markami, w tym markami globalnymi TENA i Tork oraz lokalnymi: Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus,  Tempo, Vinda i Zewa. Firma zatrudnia 48,000 pracowników na całym świecie, a dochód uzyskany ze sprzedaży w 2016 roku wyniósł SEK 101 miliardów (EUR 10.7 miliardów).

Zrównoważony wzrost jest integralnym elementem modelu biznesowego Essity, przynoszącym korzyść ludziom oraz środowisku


Essity_logo_120x30.jpg