30/5000 Zoo i park rozrywki Furuvik

Tork EasyCube całkowicie zmienił naszą pracę

Tork EasyCube™ nie tylko sprawił, że czyszczenie stało się przyjemniejsze, ale też zwiększył zadowolenie gości z łazienek w zoo i parku rozrywki Furuvik. „Poświęcam mniej czasu na nadzorowanie sprzątania, a jednocześnie mam większą kontrolę”, mówi Park Support Manager, Kajsa-Lotta Halvarsson.

Furuvik2.jpg

Podczas krótkiego i intensywnego lata w Szwecji zoo i park rozrywki Furuvik przyciągają całe rodziny licznymi atrakcjami: wielbłądami, zjeżdżalniami wodnymi, rollercoasterami i salą koncertową.


Furuvik3.jpg

W tym sezonie zastosowaliśmy w Furuvik nowe narzędzie, dzięki któremu zrewolucjonizowaliśmy zadowolenie gości z łazienek. Dzięki Tork EasyCube satysfakcja użytkowników łazienek wzrosła w 2016 r. o 46% względem poprzedniego roku – mimo podwyższenia oczekiwań.


Furuvik4.jpg

Tork EasyCube™ to cyfrowy system zarządzania sprzątaniem, obejmujący dozowniki z modułem łączności oraz liczniki gości, które przekazują aktualne dane o interwencjach potrzebnych w łazienkach.


Furuvik5.jpg

„Im więcej zadań odhaczysz na swojej liście, tym lepiej się czujesz”, tłumaczy sprzątająca w Furuvik Malin Blom (po prawej). „A zaoszczędzony czas możemy przeznaczyć na posprzątanie biura i dokładniejsze czyszczenie łazienek. Goście bardzo nas ostatnio chwalą”.


Furuvik6.jpg

„Pracownicy parku wzywają personel sprzątający przez walkie-talkie, gdy dowiedzą się o braku papieru lub mydła w łazience. W zeszłym roku każdego dnia słyszeliśmy co najmniej trzy takie komunikaty. W tym roku przez całe lato zaledwie pięć”, porównuje Halvarsson.


Furuvik7.jpg

Liderka zespołu sprzątającego Elvira Ivarsson podkreśla wpływ, jaki system ma na atmosferę w pracy:
„Tork EasyCube znacząco poprawił pracę zespołową – nikt nie kłóci się, gdzie należy posprzątać, ponieważ wszystkie dane mamy na wyciągnięcie ręki. A dzięki tabletom możemy naprawdę zrelaksować się podczas przerw. Dzięki Tork EasyCube wiemy, że mamy pełną kontrolę”. 


Furuvik8.jpg

Tork EasyCube okazał się praktycznym narzędziem do doskonalenia naszej działalności. Kajsa-Lotta Halvarsson wykorzystała dane z systemu Tork EasyCube, aby stworzyć mapę ruchu w łazienkach w całym parku. W efekcie kierownictwo Furuvik zainwestuje w większą liczbę łazienek, a nowe oznakowanie w parku będzie miało na celu optymalizację przepływu gości.


Furuvik9.jpg

Kajsa-Lotta i personel sprzątający nie mogą wyobrazić sobie powrotu do pracy bez systemu Tork EasyCube:
„Dzięki Tork EasyCube™ każdego dnia oszczędzamy kilka godzin. System całkowicie zmienił naszą pracę: pod względem wydajności nie ma żadnego porównania z naszą dawną pracą”.

Dowiedz się więcej o Tork EasyCube.

Poświęcam mniej czasu na nadzorowanie sprzątania, a jednocześnie mam większą kontrolę

Kajsa-Lotta Halvarsson

Kierownik parku ds. wsparcia