TORK UK 1 RF 0200_office.jpg

Biuro

Tork oferuje doskonałe rozwiązania zarówno dla małych, jak i dużych biur. Sami spędzamy dużo czasu w pracy, więc wiemy doskonale, jak ważna jest higiena w miejscu pracy. Troska o higienę w pracy to jasny sygnał, że dbasz o swoich pracowników. Dodatkową korzyścią jest mniejsza liczba zwolnień lekarskich. W naszej ofercie znajdziesz zarówno produkty do stylowych łazienek, jak i praktyczne rozwiązania do kącika kawowego. Jeśli w Twojej firmie oferowany jest catering, możemy pomóc w utrzymaniu higieny także w tym obszarze.

Higiena może być sojusznikiem biznesu. Poznaj szczegóły

Tork Office Trend Report 2016

EY3A6827.jpg
Zmieniające się podejście firm oznacza, że także zarządcy obiektów oraz firmy sprzątające muszą przeanalizować swoje dotychczasowe podejście do higieny w biurach. Siłą napędową tych zmian są obszary miejskie o dużym zagęszczeniu ludności oraz wysoka różnorodność firm i miejsc pracy. Aby zrozumieć zmiany w środowisku biurowym oraz ich wpływ na higienę i zarządzanie obiektami, opracowaliśmy Raport trendów biurowych.

Tork EasyCube™

EasyCube_connected cleaning.tif
Tork EasyCube™ to usługa w chmurze, która gromadzi w czasie rzeczywistym dane z połączonych urządzeń. Dostępne w czytelnej aplikacji internetowej precyzyjne dane pozwalają kierować personel sprzątający tam, gdzie jest rzeczywiście potrzebny. Każde zadanie nabiera znaczenia. Efektem jest nowa filozofia sprzątania, która pozwala uniknąć zbędnej pracy, zapewnia większe zadowolenie klientów i rewolucyjnie zwiększa motywację personelu.
Dowiedz się więcej

Chcesz dowiedzieć się, jak Tork może poprawić poziom higieny i czystości w Twoim biurowcu?

Wystarczy, że wyślesz do nas wiadomość

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Wprowadź imię
Wprowadź nazwisko
Wprowadź poprawny adres e-mail
Nie wprowadzono nazwy firmy
Nie wprowadzono numeru telefonu
This form asks for your contact details so we can respond to your inquiry via email. Have a look at our terms of use and privacy policy for a detailed description of how we protect and manage your submitted data.
Please confirm that you have read the information concerning the personal data and the terms of use.

Dziękujemy. Wiadomość została wysłana.

Zamknij