Food service.tif

Branża gastronomiczna

Dbanie o zadowolenie gości i klientów, tak by chcieli wracać do lokalu, to klucz do sukcesu. Aby sprostać oczekiwaniom Twoich gości, stworzyliśmy produkty przeznaczone specjalnie dla branży gastronomicznej. Nasze produkty, pomysły i wiedza pomogą Ci szybko uporać się z codziennymi zadaniami w kuchni, łazience i restauracji. Dzięki temu zyskasz więcej czasu na to, co najważniejsze – dbanie o zadowolenie klientów.

Zobacz nasze produkty i rozwiązania dla branży gastronomicznej

Restauracja

Zadbaj o obsługę i atmosferę, korzystając z serwetek i produktów do nakrycia stołu, które pasują do wystroju Twojego lokalu. Polecamy także produkty do czyszczenia i dezynfekcji rozmaitych powierzchni.
Polecane produkty

Kuchnia

Utrzymanie higieny i czystości w kuchni, restauracji, barze czy kawiarni jest łatwiejsze z odpowiednim czyściwem stworzonym do tego celu. Nasze czyściwa pomogą Ci uporać się szybko i skutecznie z różnymi zadaniami: od wycierania stołów po czyszczenie zaplecza.
Polecane produkty

Łazienka

Łazienka w lokalu wpływa na jego odbiór w oczach klientów. Tork oferuje szeroki wybór produktów do łazienek wysokiej jakości, stworzonych z myślą o różnorodnych stylach i potrzebach.
Polecane produkty

Opakowania Easy Handling

Nasze ergonomiczne opakowania i rozwiązania Tork Easy Handling™ sprawiają, że korzystanie z naszych kartonów i opakowań foliowych jest dużo łatwiejsze. Dzięki nim personel oszczędza czas i energię. Rutynowe zadania są wykonywane szybciej i wygodniej. Pozwala to zaoszczędzić czas i energię na ważniejsze zadania.

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o innych obszarach?

Dining.tif

Restauracja

Zadbaj o atmosferę i wrażenia gości, korzystając z serwetek i produktów do nakrycia stołu, które pasują do wystroju Twojego lokalu. Nieważne, czy serwujesz przekąski, drinki, czy pięciodaniowe posiłki – dzięki naszym wydajnym i praktycznym produktom zaoszczędzisz czas i pieniądze. Polecane produkty
Washroom.tif

Łazienka

Wywarcie niezatartego wrażenia i jednoczesna troska o klientów i pracowników są łatwe z naszymi produktami do łazienek najwyższej jakości. Wszystkie polecane produkty zostały posegregowane, aby potrzeby Twojej firmy znajdowały się zawsze na pierwszym miejscu. Nasze sprawdzone zestawy produktów ułatwiają dokonanie wyboru. Podzieliliśmy zalecane przez nas produkty w następujący sposób: Polecane produkty
Kitchen.tif

Kuchnia

Utrzymanie higieny i czystości w kuchni, restauracji, barze czy kawiarni jest łatwiejsze z odpowiednim czyściwem stworzonym do tego celu. Nasze czyściwa pomogą Ci uporać się szybko i skutecznie z różnymi zadaniami: od wycierania stołów po czyszczenie zaplecza. Polecane produkty