Tork Reflex 2015 0434.tif

Tork Reflex dozownik przenośny

Zapomnij o niewygodnych, luźnych rolkach papieru dzięki temu przenośnemu dozownikowi centralnego dozowania odcinek po odcinku. Wytrzymała rączka ułatwia przenoszenie i mocowanie do wózków/krzeseł. Jest odporny na zachlapania, więc w pełni chroni znajdujący się w środku wklad. Ponadto dozowanie odcinek po odcinku pomaga redukować zużycie i ilość odpadów.

Tork Reflex dozownik przenośny


Polecane produkty

Zapomnij o niewygodnych, luźnych rolkach papieru dzięki temu przenośnemu dozownikowi centralnego dozowania odcinek po odcinku. Wytrzymała rączka ułatwia przenoszenie i mocowanie do wózków/krzeseł. Jest odporny na zachlapania, więc w pełni chroni znajdujący się w środku wkład. Ponadto dozowanie odcinek po odcinku pomaga redukować zużycie i ilość odpadów.

Tork przenośny dozownik mini do ręczników centralnie dozowanych


Polecane produkty

Zwiększ wydajność w często uczęszczanych miejscach dzięki przenośnemu dozownikowi mini do ręczników centralnie dozowanych. Jest lekki, przenośny i można go myć w zmywarce. Do noszenia lub umieszczenia w stacji dokującej. Dodatkowe nablatowe lub naścienne stacje dokujące pozwalają umieścić dozownik w kilku punktach. 

Tork Handy Box


Polecane produkty

Przenośne opakowanie Handy Box jest bardzo pojemne. Ten kartonowy dozownik ma pomysłową rączkę, która ułatwia przenoszenie, aby zawsze mieć pod ręką czyściwo. Dozownik dozuje pojedyncze odcinki, co pozwala kontrolować zużycie i wyeliminować nadmierne odpady.

Tork Handy Bucket


Polecane produkty

Dzięki przenośnemu wiaderku możesz mieć zawsze pod ręką czyściwo nasączane. Wiaderko dozuje odcinek po odcinku i utrzymuje wilgoć czyściwa przez długi czas. To wytrzymałe wiaderko można wielokrotnie napełniać, co czyni je bardzo oszczędnym rozwiązaniem. Do czyściwa można dodać własny, preferowany detergent.