Hygiene.tif

Pomieszczenie do dezynfekcji chirurgicznej

Higiena przed i po zabiegu chirurgicznym ma szczególne znaczenie. Pomieszczenia do dezynfekcji dla chirurgów podlegają rygorystycznym standardom, mającym na celu zapobieganie infekcjom. Nasze zalecenia dotyczące higieny dłoni są zgodne z najwyższymi standardami oraz procedurami obowiązującymi w pomieszczeniach do dezynfekcji dla chirurgów. Nasze produkty nie mają litości dla drobnoustrojów, ale jednocześnie łagodnie chronią skórę. Personel, który często myje i dezynfekuje dłonie wie, jak ważna jest pielęgnacja skóry.

Dezynfekcja


Polecane produkty

Częsta dezynfekcja to klucz do zapobiegania infekcjom w ośrodkach służby zdrowia. Niestety prowadzi to do wysuszenia skóry rąk. Tork żel do higienicznej dezynfekcji rąk skutecznie walczy z wieloma rodzajami drobnoustrojów i spełnia rygorystyczne normy europejskie, takie jak EN12791, EN1500 i nie tylko. Skutecznie zwalcza drobnoustroje, łagodnie pielęgnując skórę. Aby zapewnić najwyższy poziom higieny, używaj w połączeniu z bezdotykowym dozownikiem do mydła w płynie Tork. Oferujemy także mniejsze butelki z pompką do umieszczenia na blacie i kieszonkowe buteleczki, które zapewniają elastyczność i wygodę.

Mydło


Polecane produkty

Ogranicz przenoszenie bakterii i zadbaj o skórę dłoni, używając ekstra delikatnego mydła w pianie Tork. To wyjątkowo delikatne mydło nie dopuszcza do podrażnienia skóry, a jego nawilżające i pielęgnujące składniki chronią dłonie poddawane częstemu myciu i suszeniu. Aby jeszcze bardziej ograniczyć ryzyko infekcji, polecamy Tork dozownik do mydła w pianie z sensorem Intuition™, który automatycznie dozuje porcję mydła.

Ręczniki do rąk


Gdy w grę wchodzi higiena osób często myjących ręce w środowiskach wymagających bezwzględnego zachowania higieny, nie można wybierać półśrodków. Czyste i suche dłonie to bezpieczne dłonie. Nasze miękkie ręczniki do rąk Tork Matic® szybko osuszają dłonie, nie podrażniając skóry. Automatyczny dozownik Tork Matic® do ręczników w roli z sensorem Intuition™ zapewnia bezdotykowe dozowanie odcinek po odcinku, co zwiększa poziom higieny i ogranicza zużycie. Dozownik pozwala także ustawić długość pojedynczego odcinka.