Reach for the Stars

Wznieś swoją działalność na wyższy poziom
Pobierz raport
Reach-for-the-stars-report_original2b.png

Pomagamy Ci uzyskiwać najwyższe oceny

Reach for the Stars to platforma marki Tork umożliwiająca dzielenie się spostrzeżeniami, inspiracjami oraz narzędziami, które pomogą wznieść Twoją działalność – i oceny – na wyższy poziom.  Dzięki posiadanej wiedzy oraz kompleksowej ofercie, obejmującej obszar kuchni, przestrzeń restauracyjną i łazienki, możemy pomóc Ci poprawić ogólne wrażenia Twoich gości i personelu.  
 
Publikowany przez nas przez cały rok raport Reach for the Stars będzie zawierał najnowsze treści na tematy związane z trendami i wyzwaniami w branży restauracyjnej. 
 
Pierwszy rozdział poświęcony tematyce zrównoważonego rozwoju jest dostępny do pobrania już teraz. 
Pobierz raport teraz

Zapoznaj się z prezentowanymi spostrzeżeniami z branży w różnych miejscach na świecie, aby dowiedzieć się, jak wykorzystujemy naszą wiedzę specjalistyczną w praktyce.

Kuchnia

Właściwe systemy

Dzięki zastosowaniu odpowiednich systemów i procedur praca personelu w kuchni może przebiegać płynnie, łatwo i równomiernie. Zapoznaj się z poradami naszego kuchennego eksperta na www.tork.pl/reflex
All-boxes-with-people_square.jpg

Inspiracje

Aby zachęcić innych do zastanowienia się nad kwestią kolorów, Tork wykorzystał pomiar fal mózgowych, aby sprawdzić, jak goście reagują na różne kolory
Eye-tracking1_drink_square.jpg

Wrażenia restauracyjne

Aby przekonać się, jakie goście mają wrażenia z pobytu w restauracji, marka Tork przeprowadziła wyjątkowe badanie przy użyciu technologii śledzenia wzroku. Zobacz jego przebieg tutaj
reflex-M4-kitchen-open-wiping-counter_original.jpg

Dobre praktyki w zakresie higieny przekładają się na powodzenie działalności

W niewielu typach działalności higiena wywiera tak bezpośredni wpływ na zyski jak w przypadku hoteli, restauracji i kawiarni. Program Tork Clean Care zapewnia szeroką gamę rozwiązań higienicznych oraz wiedzę specjalistyczną dla branży gastronomicznej, dzięki którym nie tylko zadbasz o swoich gości i pracowników, ale także poprawisz wizerunek firmy.

Dowiedz się więcej o Tork Clean Care
Eating-burgers_original (2).jpg

Tork ma w ofercie właściwe systemy dla Twojej działalności

Nasze rozwiązania, narzędzia i wiedza pomogą Ci szybko uporać się z codziennymi zadaniami w kuchni, restauracji i łazience. Dzięki temu zyskasz więcej czasu na to, co najważniejsze – dbanie o zadowolenie klientów.

Poznaj polecane przez nas produkty

Uzyskaj bezpłatną konsultację u eksperta Tork

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Wprowadź imię
Wprowadź nazwisko
Wprowadź poprawny adres e-mail
Nie wprowadzono nazwy firmy
Nie wprowadzono numeru telefonu
Wprowadź wiadomość
500  
Please populate recaptcha
Ten formularz prosi o podanie danych kontaktowych, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje zapytanie przez e-mail. Zapoznaj się z naszym regulaminem korzystania i polityką prywatności, aby uzyskać szczegółowe informacje o tym jak administrujemy i chronimy Twoje dane osobowe.
Potwierdź, że przeczytałeś/aś informacje dotyczące danych osobowych i regulamin korzystania.

Dziękujemy!

Zamknij
Kitchen.tif

Tork wciąż znajduje nowe zastosowania, pomagając nam utrzymać wysoki poziom higieny.

Szef kuchni René Stene szuka inspiracji za granicą, gdy planuje letnie menu w Quality Spa & Resort Son. Uważa, że proste składniki połączone z troską o higienę zapewniają najlepsze wrażenia dla gości.

Czytaj dalej