Wykorzystaj nasze narzędzie online, aby podzielić się ze Światem swoją wiadomością

Powierzchnia reklamowa AD-a-Glance pomoże Ci wycisnąć jeszcze więcej z dozowników Tork Xpressnap. Informacje promocyjne umieszczone za przeźroczystym panelem są łatwym sposobem na zaprezentowanie Twoich ofert specjalnych czy promocji. Teraz dzięki udoskonaleniu naszego kreatora reklam w łatwy i szybki sposób podzieliś się ze Światem swoimi wiadomościami w sieciach społecznościowych. Aby to zrobić postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:


1. Wybierz branże

2. Wykorzystaj szablon lub stwórz własny projekt

3. Skomponuj swoją wiadomość

4. Zapisz wzór 

5. Wydrukuj i udostępnij w swoich social mediach

AAG-social-media2.jpg

Wykorzystaj swoje możliwości marketingowe

Niektóre wiadomości są bardziej efektywne niż inne w prowadzeniu biznesu. Zgodnie z nowymi badaniami przeprowadzaonymi przez The National Restaurant Association oraz SCA, mają najbardziej zwiększający dochody potencjał:


Programy lojalnościowe

Społeczność

Oferty specjalne

Causes/Charity

Wiadomości firmowe

increase-sales2.jpg

Odkryj wszystkie szablony

Ułatwiliśmy tworzenie własnych reklam i wiadomości marketingowych. Korzystając z naszej internetowej platformy do projektowania, wystarczy wybrać wersję dozownika Xpressnap i dodać zdjęcia, teksty oraz logo.

Możesz również skorzystać z jednego z wielu przygotowanych szablonów, w przypadku gdy chcesz łatwo i szybko zaprojektować jasną i czytelną wiadomość.


Zobacz wszystkie szablony

templates.jpg