Szkolenie z zakresu higieny dłoni

Szkolenie z zakresu higieny dłoni

Uważa się, że przestrzeganie odpowiednich zasad higieny dłoni to najważniejsza metoda profilaktyczna i sposób na kontrolowanie zakażeń w budynkach służby zdrowia. Nasze szkolenie oparte na modelu 5 momentów higieny dłoni opracowanym przez WHO umożliwia personelowi zdobywanie wiedzy oraz doskonalenie umiejętności w każdej z tych krytycznych chwil w rzeczywistości wirtualnej.
Podnieś poziom higieny dłoni w wirtualnej rzeczywistości

Podnieś poziom higieny dłoni w wirtualnej rzeczywistości

Tork VR Clean Hands Training and Education to zabawna gra interaktywna, która powstała z myślą o tym, aby jak nigdy dotąd szkolenie z zakresu higieny dłoni było bardziej wciągające i skłaniało do refleksji. Wciel się w rolę personelu pielęgniarskiego lub lekarskiego, nałóż zestaw słuchawkowy VR i rozpocznij nowy dyżur w wirtualnej rzeczywistości. Dzięki scenariuszom z życiowych sytuacji masz szansę, własnymi rękami, przećwiczyć każdy z 5 momentów higieny dłoni wg WHO. Czy za pierwszym razem nie zastosowałeś(-aś) się do wskazówek WHO? Spróbuj jeszcze raz, a wkrótce znakomicie opanujesz standardy higieny dłoni, zarówno w wirtualnej rzeczywistości, jak i w realnym świecie.

VR-glasses_800x200.jpg  


Pobierz aplikację

Aby zagrać w grę i wziąć udział w szkoleniu Tork w wirtualnej rzeczywistości, należy posiadać okulary VR, które będą kompatybilne ze smartfonem, oraz zestaw słuchawkowy VR z pilotem zdalnego sterowania lub ich odpowiedniki. Aplikacja jest dostępna w App Store oraz Google Play.
Dla iPhonów/telefonów z systemem iOS zalecamy: Kompletny zestaw słuchawkowy VR (w tego typu zestawie nie jest potrzebny pilot zdalnego sterowania; aby zagrać w grę, należy naciskać przyciski na zestawie); https://www.amazon.com/Merge-Goggles-Augmented-Adjustable-Comfortable/dp/B015CD6NVE
Dla telefonów z systemem Android: W zależności od posiadanego telefonu, można wybierać z szerokiej gamy zestawów VR – począwszy od wersji tekturowych, po bardziej złożone, droższe zestawy. Ważne: Należy pamiętać, że do zagrania w grę, potrzebny jest pilot zdalnego sterowania Bluetooth.
 
Jak pobrać
 
 • Upewnij się, że okulary VR działają ze smartfonem
 • Pobierz aplikację na telefon z AppStore lub GooglePlay
 • Za pomocą funkcji Bluetooth połącz pilot zdalnego sterowania z telefonem
 • Uruchom aplikację i włóż smartfon do okularów VR
 • Dostosuj i wyreguluj
 • Po wejściu do naszego wirtualnego świata, zdecyduj, czy przyjąć rolę lekarza czy pielęgniarki
Wirtualna rzeczywistość wspomaga proces uczenia się

Wirtualna rzeczywistość wspomaga proces uczenia się

Wirtualna rzeczywistość sprawia, że szkolenie jest nie tylko interesujące i zabawne, ale także bardzo skutecznie wpływa na zmianę zachowania. Badania wykazują, że ludzie zapamiętują zaledwie 10% tego, co czytają, 20% tego, co słyszą, i 30% tego, co widzą. Natomiast kiedy wykonują jakąś czynność lub symulują jej wykonywanie, zapamiętują aż 90%.
Szkolenie oparte na najnowszych badaniach

Szkolenie oparte na najnowszych badaniach

Szkolenie VR marki Tork opiera się na wytycznych WHO dotyczących higieny dłoni w służbie zdrowia. Aby narzędzie to było skuteczne i skłaniało do zmiany zachowań, a także upowszechniało przestrzeganie zasad higieny dłoni, stworzyliśmy tę grę w ścisłej współpracy ze szpitalami akademickimi, psychologami behawioralnymi oraz innymi ekspertami.

vr-training-icon-800x500.jpg

Ciekawostka!

 • 1 na 4 pracowników służby zdrowia nie ma pewności, czy stosowane przez niego praktyki higieny dłoni spełniają wymogi określone w wytycznych.
 • 8 na 10 badanych chciałoby uzyskać lepsze przeszkolenie w zakresie higieny dłoni.
 • Aktualne szkolenie jest zbyt teoretyczne, nudne i nie wymaga żadnej aktywności.
 • 1 na 2 pracowników służby zdrowia chce, aby szkolenia z zakresu higieny dłoni było oparte na faktach i najnowszych badaniach.
 • Prawie 1 na 5 badanych twierdzi, że jest niezwykle ważne, aby szkolenie było interaktywne, zabawne i wciągające.


  

Kontakt