System niekończących się ręczników do rąk stworzony z myślą o łazienkach o dużym natężeniu ruchu. Ogranicz transport dzięki ręcznikom skompresowanym o 50%1.
Obecnie ludzie pragną prowadzić możliwie jak najbardziej zdrowe, zrównoważone życie zarówno w domu, jak i poza nim. Tork jest częścią firmy Essity, będącej globalnym liderem branży higienicznej i zdrowotnej, która uznawana jest za jedną z najbardziej zaangażowanych w zrównoważony rozwój firm na świecie. Zrównoważony rozwój stanowi integralną część naszej strategii biznesowej, jest on ukierunkowany na te obszary, w których możemy mieć największy wpływ, i ustawiliśmy sobie poprzeczkę bardzo wysoko, koncentrując się na wkładzie w dobrostan, zrównoważonej konsumpcji i społeczeństwie opartym na gospodarce obiegowej.
W Tork dążymy do tworzenia rozwiązań umożliwiających maksymalne ograniczenie odpadów oraz tworzenie więcej przy mniejszych nakładach. Dla nas oznacza to zmiany w zakresie projektowania i procesu produkcji na poszczególnych etapach łańcucha wartości.
Higiena, zdrowie i dobrostan ściśle się ze sobą łączą. Inwestując w poprawę higieny w Twojej firmie, wysyłasz jasny sygnał, że ten temat nie jest Ci obojętny. Dzięki lepszej higienie możesz zaobserwować korzyści płynące ze zdrowszego personelu i większego zadowolenia klientów oraz gości. W Tork stawiamy sobie za cel podnoszenie standardów higieny dla wszystkich osób oraz poprawę dobrostanu w miejscu pracy. Wiemy, że dobrostan ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania organizacji.
Dla Tork gospodarka obiegowa równoznaczna jest z nowym podejściem do prowadzenia działalności, które zakłada wykorzystywanie zasobów w bardziej wydajny sposób i ograniczenie ilości odpadów. Stawiamy sobie za cel tworzenie produktów i usług, które wpisują się w założenia społeczeństwa funkcjonującego na bazie gospodarki obiegowej. Dzięki partnerstwom z firmami o podobnych poglądach możemy domknąć obieg w sektorze profesjonalnych produktów higienicznych.
Wiedziemy prym w przekształcaniu higieny profesjonalnej z modelu liniowego na obiegowy. To działanie wymaga nowych modeli biznesowych, które sprostają wymogom w zakresie odpowiedzialnego wykorzystania zasobów w duchu „projektowania, ograniczania, ponownego użycia i powtórnego wprowadzenia do obiegu” – przekształcając odpady w nowe zasoby.