Lepsza jakość sprzątania. Większe zadowolenie w miejscu pracy.

Lepsza jakość sprzątania. Większe zadowolenie w miejscu pracy.

Konieczne jest utrzymanie czystości i higieny przy mniejszym budżecie i zasobach. Tork oferuje produkty i usługi, które umożliwiają wydajniejsze sprzątanie i zaoszczędzenie czasu na inne prace, co pomaga ograniczać liczbę skarg.  

Minimalizator skarg w biurze

Sprawdź swoją wiedzę, porównując ją z danymi z branży, oraz odkryj sposoby na zmniejszenie liczby skarg. Podejmij wyzwanie już teraz!
Rozpocznij tutaj
Office Complaints Minimizer – ekran startowy wyzwania

Porozmawiaj z ekspertem higieny

Umów się na rozmowę telefoniczną, aby dowiedzieć się, w jaki sposób poprawa jakości sprzątania prowadzi do zwiększenia zadowolenia w miejscu pracy.

Zastrzeżenia

 
Na podstawie wyników ankiety przeprowadzonej w marcu 2021 roku wśród 34 klientów korzystających z systemu Tork Vision Sprzątanie w Europie i Ameryce Północnej. Rozwiązanie Tork Vision Sprzątanie było wcześniej znane jako Tork EasyCube.

** Statista: Skargi dotyczące łazienek w biurowcu, średnia z lat 2017-2021, 185 respondentów z Ameryki Północnej z firm zajmujących się administracją budynków i świadczących usługi sprzątania komercyjnego   

*** Czerwiec 2022 roku, Behaviorally – badanie jakościowe i ilościowe w segmencie biurowym, przeprowadzone z udziałem ponad 600 respondentów w Ameryce Północnej i Europie 

**** W oparciu o opinie klientów dotyczące kontroli dozowników w ciągu 6 miesięcy przed i po zainstalowaniu rozwiązania Tork Vision Sprzątanie (od czerwca do grudnia 2019 r.). Pomiar dokonany w 16 punktach połączonych z systemem Tork Vision Sprzątanie, przy czym każda kontrola dozowników trwała około 20 sekund.

***** Dzięki systemowi Tork Vision Sprzątanie dozowniki są pełne przez 99% czasu: Zmierzono na prawie 13 000 podłączonych dozownikach w okresie od czerwca do grudnia 2019 r. na podstawie czasu w miesiącu, w którym urządzenie było puste w stosunku do całkowitego czasu w danym miesiącu.

****** Tork PeakServe® dozownik do niekończących się ręczników: dozownik o największej pojemności na rynku w porównaniu do najdłuższego ręcznika w roli oferowanego przez konkurencję w Europie; 600 obsłużonych użytkowników więcej między kolejnymi uzupełnieniami wkładów w porównaniu do ręczników Tork H2 w jakości Universal 150299 i dozownika do ręczników w składce 552000.