Sześcioro studentów rozmawia w sali.

Wrażenia studentów i zrównoważony rozwój na kampusie

Oczekiwania studentów dotyczące stanu środowiska kampusu stawiają  wysokie wymagania wobec zarządu obiektu. W poniższym artykule dowiesz się więcej na temat zrównoważonego rozwoju i wrażeń studentów. 

 

Oczekiwania i żądania dotyczące higieny względem instytucji o dużym natężeniu ruchu, takich jak w uniwersytety, wzrastają. Studenci chcą i oczekują czystej, dobrze działającej i zdrowej przestrzeni do nauki, pracy i spotkań towarzyskich. Na ich wrażenia dotyczące atrakcyjności kampusu wpływają czystość oraz ogólny standard higieny panujący w całej uczelni, ze szczególnym uwzględnieniem łazienek. Większość studentów twierdzi, że niski poziom higieny w łazienkach negatywnie rzutuje na całościową opinię dotyczącą uczelni.*


Temat zrównoważonego rozwoju na uniwersytetach także przybiera na znaczeniu. De facto jedno z badań wykazało, że 94% potencjalnych studentów zagranicznych uważa, że uniwersytety mogą dołożyć więcej starań na rzecz zrównoważonego rozwoju.* Oznacza to, że inicjatywy zrównoważonego rozwoju na kampusie odgrywają jeszcze większą rolę niż kiedykolwiek. 


Oczekiwania studentów dotyczące zarówno higieny, jak i zrównoważonego rozwoju wiążą się z wysokimi wymaganiami wobec zarządu obiektu. Kampusy zajmują rozległe obszary o wysokim i zmiennym natężeniu ruchu, co może też utrudniać ich obsługę i utrzymanie. Aby sprostać zwiększonym oczekiwaniom w zakresie higieny, czystości i odpowiedzialności za środowisko, należy stale polepszać swoją wydajność operacyjną. Niezwykła wydajność zyskała na znaczeniu – a to oznacza, że kluczową rolę odgrywają rozwiązania, które oszczędzają czas i wysiłek personelu sprzątającego. 


Trzy wskazówki dotyczące poprawy czystości w duchu zrównoważonego rozwoju w łazienkach uczelni wyższych.

Badania wykazują, że

tork_student_uczelniwyzszej_800x500.jpg  


Trzy wskazówki dotyczące poprawy czystości w duchu zrównoważonego rozwoju w łazienkach uczelni wyższych

Niski poziom higieny wpływa na ogólne wrażenia studentów dotyczące kampusu. Czy chcesz sprostać ich oczekiwaniom? Dopilnuj, aby na podłogach nie przewracał się papier ani odpady, by powierzchnie były czyste, a dozowniki mydła i ręczników papierowych – zawsze pełne. Przedstawiamy kilka czynników, które wpłyną na pozytywne wrażenia studentów oraz pomogą utrzymać porządek i czystość w dużym obiekcie:
Tork PeakServe Recessed
Wskazówka nr 1

Higiena i duża pojemność

Sytuacje, kiedy kończy się papier, wpływają negatywnie na wrażenia z wizyty w łazience. Nie tylko jest to uciążliwe, ale także odbija się na higienie rąk, a to z kolei stwarza większe ryzyko skażenia. Dopilnuj, by dozowniki mogły pomieścić wystarczającą ilość papierowych ręczników do rąk na czas egzaminów, przerw i wydarzeń społecznych.
Tork PeakServe ręcznik papierowy
Wskazówka nr 2

Ogranicz do minimum ilość odpadów

Ograniczenie zużycia ręczników papierowych ma swoje plusy. Oprócz oszczędności, niższe zużycie wpływa znacząco na środowisko naturalne. Co więcej, mniejsza ilość zużytych ręczników przekłada się na rzadsze opróżnianie koszy na odpady. Dzięki rozwiązaniom ograniczającym ilość odpadów, jak na przykład dozowaniu papierowych ręczników do rąk po jednym odcinku, można poprawić poziom czystości oraz postawę na rzecz zrównoważonego rozwoju w oczach studentów.
Tork SmartOne
Wskazówka nr 3

Przyspieszony przepływ gości i więcej czasu

Popraw wrażenia studentów z wizyt w łazience, ograniczając ilość czasu, który muszą w niej spędzić. Pomóż im uniknąć kolejek zarówno do mycia rąk, jak i skorzystania z toalety. Usprawnij przepływ gości dzięki dozownikom oszczędzającym czas i ograniczającym ilość odpadów, które nie wymagają częstej wymiany wkładów i nie zapełniają tak szybko koszy na śmieci. Jaka jest jeszcze ogromna zaleta tego systemu? Personel sprzątający nie musi kontrolować łazienek tak często, i tym samym ich blokować.

Tork PeakServe® system niekończących się ręczników do rąk

Tork PeakServe® oferuje największą na rynku pojemność ręczników do rąk oraz dozowniki, które można uzupełniać w dowolnej chwili, przez co unika się sytuacji braku ręczników i oszczędza czas, który można spożytkować na sprzątanie. Szybsze dozowanie ręczników usprawnia przepływ gości w łazience, a kompaktowe wkłady nie zajmują dużo miejsca. Do naszej oferty dodaliśmy teraz Tork PeakServe Mini dla mniejszych pomieszczeń i Tork PeakServe Recessed moduły na ręczniki do zabudowy – dzięki tym rozwiązaniom możliwa jest obsługa całego obiektu za pomocą jednego systemu wykorzystującego ten sam typ wkładu.
 
Chcesz być przygotowany na te krytyczne momenty z Tork PeakServe? Zapisz się na darmową demonstrację

Rekomendacje produktu

Źródła