Jesteś już użytkownikiem?
Zaloguj się

W jaki sposób sprzątanie oparte na danych pomaga trzymać rękę na pulsie?

hero-image_rectangle.jpg

Sprzątanie oparte na danych to najnowsze oblicze profesjonalnych usług sprzątających. Chcesz dowiedzieć się, jak ten trend wpływa na branżę oraz jak może pomóc Twojej firmie? Przeczytaj nasz informator o sprzątaniu opartym na danych.

Przejdź do informatora

Inteligentne systemy, Inteligentna konserwacja

Tork EasyCube™ to usługa w chmurze, która gromadzi w czasie rzeczywistym dane z połączonych urządzeń. Dostępne w czytelnej aplikacji internetowej precyzyjne dane pozwalają kierować personel sprzątający tam, gdzie jest rzeczywiście potrzebny. Każde zadanie nabiera znaczenia. Efektem jest nowa filozofia sprzątania, która pozwala uniknąć zbędnej pracy, zapewnia większe zadowolenie klientów i rewolucyjnie zwiększa motywację personelu.

Chcesz zacząć korzystać z Tork EasyCube?

Wyślij do nas wiadomość! Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą bezpośrednio.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Wprowadź imię
Wprowadź nazwisko
Wprowadź poprawny adres e-mail
Nie wprowadzono nazwy firmy
Nie wprowadzono numeru telefonu
Wprowadź wiadomość
500  
Please populate recaptcha
Ten formularz prosi o podanie danych kontaktowych, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje zapytanie przez e-mail. Zapoznaj się z naszym regulaminem korzystania i polityką prywatności, aby uzyskać szczegółowe informacje o tym jak administrujemy i chronimy Twoje dane osobowe.
Potwierdź, że przeczytałeś/aś informacje dotyczące danych osobowych i regulamin korzystania.
Chcielibyśmy wysyłać Ci ekskluzywne informacje o produktach i usługach Tork. Podając swoje dane, wyrażasz zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty e-mail. Zapoznaj się z naszym regulaminem korzystania i polityką prywatności, aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące administrowania i ochrony przesłanych danych osobowych.

Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoją wiadomość.

Zamknij

Sprzątanie obiektów w epoce cyfrowej

EasyCube_connected dispenser.tif

Urządzenia z modułem łączności

Czujniki w dozownikach Tork, liczniki gości i urządzenia gromadzące dane (DCU) mierzą liczbę gości oraz poziom zużycia wkładów. 
EasyCube_connected cleaning.tif

Mobilny dostęp do inteligentnych danych w czasie rzeczywistym

Dane z poszczególnych urządzeń są gromadzone i wyświetlane w działającej w chmurze aplikacji Tork EasyCube™.
Tork EasyCube_cleaning statistics.jpg

Inteligentne analizy – optymalizacja działania

Pomiary pozwalające śledzić i przewidywać zużycie. Dane statystyczne pozwalają łatwiej planować i zwiększać wydajność pracy. 

Decyzje oparte na danych

Zamiast reagować na skargi dotyczące braku zapasów w łazience, kierownicy obiektów i personel sprzątający mogą skupić się na proaktywnym i elastycznym podejściu do sprzątania. 

Bieżące dane opatrzone kodami kolorystycznymi wskazują personelowi, które obszary wymagają niezwłocznej interwencji. 

Ponadto kierownicy obiektów mogą wykorzystywać dane statystyczne, opracowując optymalne procedury dla personelu sprzątającego. 

Easycube.tif

Wysoka skuteczność sprzątania

Powiadomienia o niskim stanie wkładów i liczbie użytkowników w aplikacji Tork EasyCube™ pozwalają wyeliminować rutynowe sprawdzanie łazienek. Personel sprzątający może skupić się na łazienkach, które faktycznie wymagają interwencji. 
 
Ponadto pracownicy wiedzą z wyprzedzeniem, jakie wkłady i w jakiej ilości powinni zapakować na wózek, co pozwala ograniczyć odwiedziny w magazynie zapasów. 
EasyCube_needbased cleaning.tif

Bardziej skuteczna komunikacja

Dopasowany do potrzeb poszczególnych firm system Tork EasyCube™ pozwala kierownikom planować optymalne trasy obchodu w oparciu o często odwiedzane obszary i godziny szczytu. 

Funkcja przesyłania wiadomości w aplikacji ułatwia skuteczną komunikację. 

Personel sprzątający pozostaje w bezpośrednim kontakcie z kierownikami i pozostałymi pracownikami, nawet w dużych obiektach. 

EasyCube_tablet_connected cleaning.tif

Troska o jakość

Konkretne dane ułatwiają podejmowanie właściwych decyzji. Obserwując zużycie wkładów na osi czasu, kierownicy mogą podejmować trafne decyzje o zakupach i wymaganym budżecie. 

Kierownicy mogą także monitorować realizację KPI, zapewniając wysoką jakość usług sprzątania i niskie koszty. 

EasyCube_digital cleaning.tif

Korzyści dla firm

Tork EasyCube™ sprawdzi się w wielu rodzajach firm, zwłaszcza w rozległych obiektach o dużym natężeniu ruchu, takich jak parki rozrywki i lotniska. 
 
Co więcej, system ten to optymalny wybór dla innowacyjnych firm i kierowników zainteresowanych nowymi i lepszymi metodami pracy. To doskonały sposób na poprawę lub utrzymanie wysokiego poziomu zadowolenia klientów przy jednoczesnym zadbaniu o wydajność i oszczędność usług. 

 • Ten sam personel, skuteczniejsze sprzątanie

  Możesz zaoszczędzić czas, pieniądze i energię, zamieniając sztywne grafiki sprzątania na elastyczne plany skorelowane z potrzebami. 
   
  Dzięki systemowi Tork personel może ograniczyć rutynowe sprawdzanie dozowników o 77%, co zwiększa efektywność pracy i pozwala znacząco poprawić poziom czystości we wszystkich łazienkach. Analizy wykazały wzrost czynności związanych ze sprzątaniem o 62%*. 
   
  Redukcja niepotrzebnych kosztów i poprawa wrażeń klientów to nie sprzeczność, lecz nowa rzeczywistość! 
   
  *Niezależne badanie marketingowe obejmujące obserwację oraz wywiady przed i po wdrożeniu systemu Tork EasyCube™ w obiekcie odwiedzanym przez 20 000 osób tygodniowo. 

 • Większa motywacja i wydajność

  Tork EasyCube™ zapewnia personelowi sprzątającemu kontrolę nad efektywnością własnej pracy. 
   
  Praca daje dużo więcej satysfakcji, gdy pracownik wie, gdzie musi się znaleźć i co ma do zrobienia. Personel sprzątający może zapomnieć o monotonnych zadaniach i wykorzystać dane statystyczne z systemu Tork EasyCube™, aby świadomie wpływać na zwiększenie zadowolenia użytkowników. 
   
  Efekty? Większa motywacja, zadowolenie i mniejsza rotacja personelu. W niektórych firmach zmniejszyła się nawet liczba zwolnień chorobowych!

 • Perfekcyjna gościnność

  Dane uzyskiwane w czasie rzeczywistym pozwalają zapobiegać skargom. Tork EasyCube™ pozwala zadbać, aby na każdego użytkownika czekała zawsze czysta, dobrze zaopatrzona i świeża łazienka. 
   
  Oszczędność czasu natomiast umożliwia pracownikom skupienie się na dokładniejszym sprzątaniu, co jeszcze bardziej poprawia wrażenia gości. 

 • Nawet o 62% zwiększona jakość sprzątania w miejscach tego wymagających*
  * Niezależne badanie marketingowe obejmujące obserwację oraz wywiady przed i po wdrożeniu systemu Tork EasyCube™ w obiekcie odwiedzanym przez 20 000 osób tygodniowo.
 • Nawet o 88% krótszy czas w którym dozownki są puste
  Dane z systemu Tork EasyCube™, dotyczące pustych lub prawie pustych dozowników, zgromadzone w marcu 2016 roku (po wdrożeniu systemu); w porównaniu z tym samym miesiącem w 2016 r. (przed wdrożeniem).

Materiały do pobrania