Jesteś już użytkownikiem?
Zaloguj się

W jaki sposób sprzątanie oparte na danych pomaga trzymać rękę na pulsie?

Video-Screenshot_original.jpg

Sprzątanie oparte na danych to najnowsze oblicze profesjonalnych usług sprzątających. Chcesz dowiedzieć się, jak ten trend wpływa na branżę oraz jak może pomóc Twojej firmie? Przeczytaj nasz informator o sprzątaniu opartym na danych.

Przejdź do informatora

Usprawnione sprzątanie obiektów za sprawą technologii czujników

ipad-notifications_original.jpg

Tork EasyCube™ to oprogramowanie do zarządzania obiektami, które wynosi operacje związane ze sprzątaniem na zupełnie nowy poziom wydajności i skuteczności. Przesyłane w czasie rzeczywistym dane z połączonych urządzeń oraz systemów dozujących wyświetlane są w łatwej w obsłudze aplikacji, pozwalając skierować zespoły personelu sprzątającego tam, gdzie są one najbardziej potrzebne.    

Efektem jest nowa filozofia sprzątania, która pozwala uniknąć zbędnej pracy, zapewnia większe zadowolenie klientów i radykalnie zwiększa motywację personelu.

Chcesz zacząć korzystać z Tork EasyCube?

Wyślij do nas wiadomość! Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą bezpośrednio.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Wprowadź imię
Wprowadź nazwisko
Wprowadź poprawny adres e-mail
Nie wprowadzono nazwy firmy
Nie wprowadzono numeru telefonu
Wprowadź wiadomość
500  
Please populate recaptcha
Ten formularz prosi o podanie danych kontaktowych, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje zapytanie przez e-mail. Zapoznaj się z naszym regulaminem korzystania i polityką prywatności, aby uzyskać szczegółowe informacje o tym jak administrujemy i chronimy Twoje dane osobowe.
Potwierdź, że przeczytałeś/aś informacje dotyczące danych osobowych i regulamin korzystania.
Chcielibyśmy wysyłać Ci ekskluzywne informacje o produktach i usługach Tork. Podając swoje dane, wyrażasz zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty e-mail. Zapoznaj się z naszym regulaminem korzystania i polityką prywatności, aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące administrowania i ochrony przesłanych danych osobowych.

Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoją wiadomość.

Zamknij

Sprzątanie obiektów w epoce inteligencji cyfrowej

device + wifi.png

Urządzenia z modułem łączności

Czujniki w cyfrowych dozownikach Tork, liczniki gości i urządzenia gromadzące dane (DCU) monitorują liczbę gości oraz poziom zużycia wkładów
ipad + screen.png

Oprogramowanie do zarządzania obiektami dla personelu sprzątającego

Przesyłane w czasie rzeczywistym dane z połączonych urządzeń są gromadzone, klasyfikowane pod względem priorytetu oraz wizualizowane w oprogramowaniu Tork EasyCube™, umożliwiając personelowi sprzątającemu bardziej przemyślaną pracę.
macbook + screen.png

Inteligentne dane analityczne dla kierowników

Statystki dotyczące sprzątania oraz obiektywne wskaźniki KPI pomagają kierownikom optymalizować zasoby w celu zwiększenia wydajności.

Bardziej przemyślane sprzątanie dzięki sztucznej inteligencji

Oprogramowania do zarządzania sprzątaniem Tork EasyCube™ przyczynia się do zaoszczędzenia czasu, podnosząc jednocześnie jakość sprzątania w całym obiekcie. 

Jak? Przesyłane w czasie rzeczywistym dane są organizowane i klasyfikowane według priorytetów na podstawie realnych potrzeb Twojego obiektu w zakresie sprzątania, dzięki czemu kierownicy i zespoły personelu sprzątającego mogą działać w oparciu o faktyczne wymogi.

1610_SCA_4539.tif

Zupełnie nowy wymiar wydajności

Technologia czujników zaimplementowana w połączonych urządzeniach, takich jak liczniki gości i systemy dozowania mydła, zapewnia stały przesył danych dotyczących zapotrzebowania na czyszczenie i wymianę wkładów do oprogramowania Tork EasyCube. 

Kierownicy i zespoły personelu sprzątającego wiedzą dokładnie, czym muszą się zająć i tym samym mogą uniknąć poświęcania nadmiernej lub niedostatecznej uwagi określonym obszarom. 

Pozwól by Internet rzeczy wyeliminował domysły! 

digitalized_cleaning_instructions_tork

Zoptymalizuj z czasem zasoby

Za sprawą przesyłanych w czasie rzeczywistym informacji, Tork EasyCube™ pomaga osobom zarządzającym sprzątaniem optymalnie wykorzystywać posiadane zasoby, zarówno z dnia na dzień, jak i w skali długoterminowej. 

Inteligentny moduł analityczny monitoruje wyniki w odniesieniu do wskaźników KPI, przyczyniając się do zapewnienia najwyższej jakości sprzątania przy możliwie najwydajniejszym wykorzystaniu zasobów.

EasyCube_digital cleaning.tif

Korzyści dla firm

Tork EasyCube™ sprawdzi się w wielu rodzajach firm, zwłaszcza w rozległych obiektach o dużym natężeniu ruchu, takich jak parki rozrywki i lotniska. 
 
Co więcej, system ten to optymalny wybór dla innowacyjnych firm i kierowników zainteresowanych nowymi i lepszymi metodami pracy. To doskonały sposób na poprawę lub utrzymanie wysokiego poziomu zadowolenia klientów przy jednoczesnym zadbaniu o wydajność i oszczędność usług. 

 • Ten sam personel, skuteczniejsze sprzątanie

  Możesz zaoszczędzić czas, pieniądze i energię, zamieniając sztywne grafiki sprzątania na elastyczne plany skorelowane z potrzebami. 
   
  Dzięki systemowi Tork personel może ograniczyć rutynowe sprawdzanie dozowników o 77%, co zwiększa efektywność pracy i pozwala znacząco poprawić poziom czystości we wszystkich łazienkach. Analizy wykazały wzrost czynności związanych ze sprzątaniem o 62%*. 
   
  Redukcja niepotrzebnych kosztów i poprawa wrażeń klientów to nie sprzeczność, lecz nowa rzeczywistość! 
   
  *Niezależne badanie marketingowe obejmujące obserwację oraz wywiady przed i po wdrożeniu systemu Tork EasyCube™ w obiekcie odwiedzanym przez 20 000 osób tygodniowo. 

 • Większa motywacja i wydajność

  Tork EasyCube™ zapewnia personelowi sprzątającemu kontrolę nad efektywnością własnej pracy. 
   
  Praca daje dużo więcej satysfakcji, gdy pracownik wie, gdzie musi się znaleźć i co ma do zrobienia. Personel sprzątający może zapomnieć o monotonnych zadaniach i wykorzystać dane statystyczne z systemu Tork EasyCube™, aby świadomie wpływać na zwiększenie zadowolenia użytkowników. 
   
  Efekty? Większa motywacja, zadowolenie i mniejsza rotacja personelu. W niektórych firmach zmniejszyła się nawet liczba zwolnień chorobowych!

 • Perfekcyjna gościnność

  Dane uzyskiwane w czasie rzeczywistym pozwalają zapobiegać skargom. Tork EasyCube™ pozwala zadbać, aby na każdego użytkownika czekała zawsze czysta, dobrze zaopatrzona i świeża łazienka. 
   
  Oszczędność czasu natomiast umożliwia pracownikom skupienie się na dokładniejszym sprzątaniu, co jeszcze bardziej poprawia wrażenia gości. 

 • Nawet o 62% zwiększona jakość sprzątania w miejscach tego wymagających*
  * Niezależne badanie marketingowe obejmujące obserwację oraz wywiady przed i po wdrożeniu systemu Tork EasyCube™ w obiekcie odwiedzanym przez 20 000 osób tygodniowo.
 • Nawet o 88% krótszy czas w którym dozownki są puste
  Dane z systemu Tork EasyCube™, dotyczące pustych lub prawie pustych dozowników, zgromadzone w marcu 2016 roku (po wdrożeniu systemu); w porównaniu z tym samym miesiącem w 2016 r. (przed wdrożeniem).

Materiały do pobrania